18 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Açıköğretimde yeni dönem! Bundan sonra…

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) Açıköğretim, iktisat ve  işletme fakülteleri öğrencilerine yönelik ücretsiz yüz yüze dersleri Eskişehir’de  16 Ekim Pazartesi günü başlayacak. 

AÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, AÜ’nün merkezi Açıköğretim ve  Uzaktan eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan açıköğretim, iktisat ve  işletme fakülteleri öğrencilerine yönelik matematik, genel muhasebe,  iktisada giriş, Osmanlı Türkçesine giriş, mikro iktisat, istatistik,  maliyet muhasebesi, finansal yönetim, denetim, İngilizce, Arapça  derslerinde yüz yüze eğitim verilecek.

AÜ Yunus Emre Yerleşkesi’nde 16 Ekim Pazartesi günü başlayacak yüz  yüze dersler, 12 Ocak 2018 Cuma gününe kadar devam edecek.

Açıköğretim öğrencileri, hafta içi akşam saatlerinde  gerçekleştirilecek ücretsiz yüz yüze eğitimlerin yapılacağı derslikleri,  derslerin gün ve saatlerini Açıköğretim Eskişehir Bürosundan veya  www.anadolu.edu.tr internet adresinde bulunan açıköğretim başlığı altındaki  öğretim ortamları ve oradan da yüz yüze öğretim hizmetleri bölümünü  inceleyerek öğrenebilecek.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü